AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Edremit Transfer

İzmir Transfer / İzmir Edremit Transfer

izmir çeşme transfer

İzmir Edremit Transfer Hizmetleri

Edremit; İzmir’ e ortalama 200 kilometrelik bir konumda bulunan ve araç ile ulaşım süresi yaklaşık 2 saat 30 dakika ile 2 saat 50 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Edremit Balıkesir’ in güzel ilçelerinden ve bölgelerinden sadece bir tanesidir. Akdeniz iklim koşullarını taşıyan bölgede 4 mevsim boyunca ziyaret etmeye uygun koşulları sağlamaktadır.  Edremit zeytin ve zeytin yağı üretiminde de oldukça ünlü bir bölge olmakla birlikte bölgede üretilen zeytin yağlarının bölgeyi ziyarete gelen turistler ve farklı ülkeler tarafından da tercih edilmektedir. 

İzmir’ den Edremit’ e ulaşımın bir den fazla yolu olmasına rağmen seyahat sırasında güvenlik, rahatlık ve değerli vakit geçirmek için biz airportpro olarak sizleri kaliteli, güvenli ve değerli bir hizmet sunmak için 1-6 kişilik lüks sedandan 1-16 kişilik araçlara kadar özel şoförlü araç ulaşım hizmeti sunmaktadır. Airportpro İzmir Edremit transfer hizmeti esnasında bütün koşullara rağmen sizlere ulaşım esnasında en konforlu, uygun fiyatlı, işinde uzman şoförler ve uçuş takibimiz ile sizler uçuşunuzu erken ya da geç ulaşsanız da sizlerin zaman kaybını en aza indirgiyoruz. Uçuş sonrası yorgunlukla birlikte araç sürme ve trafik sorunu yaşamamanız için sizlere bu özel hizmetlerimizi ister tek kişi olun ister grup halin de olun istediğiniz bölgeye ulaşımınızı sağlıyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından Havalimanı’ nda karşılanıp varacağınız istikamete kadar kendinizi en konforlu ve rahat bir şekilde hissetmeniz biz Airportpro Olarak En Büyük amacımızdır. Uzun mesafeli ulaşım hizmeti için günün her saati özen ve özveri ile çalışmaktayız.

İzmir Edremit Transfer hizmeti için detaylı araç, fiyat ve hizmet bilgisi için almak için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Edremit Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Edremit ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir Edremit Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Edremit arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Edremit transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir Edremit Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Edremit Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

İzmir Edremit VIP Transfer Avantajları Nelerdir?

İzmir Edremit vip Transfer hizmetimizde ulaşım personellerimiz sizin belirlediğinin buluşma noktasından siz ya da sizleri karşılar. Bagaj ve Eşyalarınız araca yerleştirildikten sonra, Varış noktasına en Güvenli ve Konforlu şekilde ulaşırsınız.

Ulaşım hizmeti sunan şoförler bir dizi eğitimden geçer. Bu sayde, ulaşım hizmetimizden faydalanan siz değerli yolcularımız daha güvenli, daha huzurlu ve daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşamaktadır.

Araçlarda gelişen teknolojilerden hizmetinize sunduğumuz araçlarımızda nasibini almıştır. Uzun yol seyahatleriz esnasında günlük işlerinizi ve takip ettiğiniz dizi, film ve podcast gibi izlemek ve dinlemekten de hoşlandığınız videoları kaçırmadan izleme olanağınız olur.

Zamanı kısıtlı olan ya da zamanını verimli kullanmak isteyen insanlar, trafik stresi ve yoğunluğu ya da toplu taşıma da harcayacakları vaktin önüne geçer ve harcayacakları zamandan tasarruf sağlar.

Ulaşım hizmetinde kullandığımız araçlarımız, segmentin de ki diyer araçlara göre daha geniş hacim’ e sahiptir. Bu yüzden gurup halindeki seyahatleriniz de de bir zorluk yaşamaz ve konforlu bir yolculuk geçirirsiniz.

Ulaşım transfer üret bilgisi tarafınıza rezervasyon esnasında bildirilir ve bu sebepten Yolculuk esnasında ya da sonrasında ekstra bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Yolcuların Rahat ve Konforlu bir seyahat deneyimi geçirmeleri için seyahat esnasında araç içinde farklı ikramlar sunulur.

Airportpro İzmir Edremit Transfer hizmeti özellikle uzun mesafeli seyahatlerde sizlere en ekonomik ve diğer firmalara kıyasla sizlere daha uygun fiyatlı bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Edremit Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km