AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Çandarlı Transfer

İzmir Transfer / İzmir Çandarlı Transfer

İzmir Çandarlı Transfer Hizmetleri

İzmir Çandarlı transfer, genellikle iş ve tatil amaçlı olarak şehre gelen misafirlerin faydalandığı bir hizmet olarak düşünebilirsiniz. Çandarlı, İzmir’in Dikili ilçesinde yer alan bir mahalledir.

Sessiz, sakin bir ortamda tatil yapmak isteyen misafirlerimiz Çandarlı’yı tercih etmektedir. Mahalle kendi içerisinde tarihi yapıları ile de dikkatleri çekmektedir.

İzmir Çandarlı Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Çandarlı ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir Çandarlı Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Çandarlı arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Çandarlı transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir Çandarlı Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Çandarlı Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir Çandarlı VIP Transfer

İzmir Adnan Menderes Havaalanına ulaşmasının ardından Çandarlı Mahallesine ulaşmasını sağlamak adına en uygun, kaliteli bir ulaşım hizmetine İzmir Çandarlı Transfer hizmeti denmektedir. İzmir havalimanı Çandarlı transfer hizmeti ile hiçbir şeyle uğraşmadan hızlı bir şekilde lüks ve geniş araçlarda serin bir ortamda ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir’e Türkiye’nin neresinden gelirse gelin havalimanına uçak indiği dakikadan sonra İzmir Çandarlı VIP Transfer şoför arkadaşlarımız sizleri alandan karşılar ardından siz ya da beraberinizde kişileri ve eşyalarınızı araçlarımıza yerleştirir. Planlandığı şekilde varış noktanıza doğru kısa sürede yolculuk yapmanız için arkadaşlarımız profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Çandarlı Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km