AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir VIP Transfer

İzmir Transfer / İzmir VIP Transfer

İzmir VIP Transfer Hizmetleri

İzmir’e geldiğiniz vakit sizi havalimanından alan ve varış noktanıza kadar sorunsuz, konforlu bir ulaşım sağlayan İzmir VIP transfer, yaz aylarında yine fırsatları ile karşınızda.

Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde tercih edilen Ege Bölgesi’nin incisi İzmir’e geldiğinizde otellerinize kısa sürede ulaşmak istediğinizde sizler için en uygun adres İzmir VIP transfer hizmetimiz olacaktır. VIP transferlerimiz geniş araçlar ile yapıldığından siz ve sevdiklerimiz kaliteli bir transfer hizmeti sunulmaktadır.

İzmir VIP Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir VIP ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir VIP Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir VIP  transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir VIP transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir VIP Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir VIP Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir VIP Transfer

İzmir havalimanından kalınması planlanan otele ulaşım konusunda birçok tercih olanağı söz konusudur. Ancak bunlar arasında en konforlu en kaliteli ve en güvenilir olan şüphesiz VIP transfer hizmetlerimizdir.

Bilindiği üzere İzmir özellikle yaz aylarında oldukça kalabalık olmaktadır. Bu şekilde toplu taşıma, servisler ve ticari taksiler yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ancak bu seçeneklerin hiçbiri size konforlu bir ulaşımı sunmamaktadır. Bunun nedeni ise hem araçların yetersiz kalması hem de sadece kendiniz değil yanınızda bulundurduğunuz eşyalarınızın da kaliteli bir şekilde otelinize ulaşabilmesi ancak İzmir VIP transfer ile mümkün olmaktadır.

VIP transferimiz, İzmir ve çevresinde yer alan otellerde yapılması gereken tatiller için İzmir Havaalanından planlı bir şekilde tasarlanan konforlu bir seyahat etme hizmetini tüm misafirlerimiz bulunmaktadır.

Tatiller insanların tüm senenin stresini atması için en uygun tarihlerdir. Bu özel anlarınızın başından ve sonuna kadar planlı ve güvenilir bir şekilde transfer hizmetini yapmaktayız.

Tatilinizin başlangıcından itibaren havalimanı otel arasındaki ulaşım konusunda bir sorun yaşanmaması ve bunun konforlu bir şekilde yapılması için transfer hizmetlerinden faydalanmak için uygun bir seçim yapmanız gerektirmektedir. İzmir VIP transfer hizmetinden hemen faydalanmak için yapmanız gereken uçuş bilgileriniz ile rezervasyon yaptırmanızdır.

Uçuş bilgilerinizle alacağınız hizmet ve havalimanına ulaştığınız anda aracınız ve özel şoförünüz sizi alanda karşılayacak ve otelinize en yakın rota ile kısa sürede konforlu bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Firmamız bu alanda yıllardır kaliteli hizmet sunmakta ve profesyonel bir firma olarak çalıştırmaktadır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir VIP Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km