AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Didim Transfer

İzmir Transfer / İzmir Didim Transfer

İzmir Didim Transfer Hizmetleri

Firmamız özel transfer hizmetleri konusunda uzun yıllardır edindiği deneyimi çeşitli bölgelere uygun sefer olanakları sağlayarak genişletmiştir. İzmir Didim transfer hizmetleri de bunlardan bir tanesidir. İzmir ilinden Didim ilçesi yaklaşık 159 kilometre olup seyahat süresi trafik koşullarına göre değişmektedir. Firmamızdan alacağınız özel sefer olanakları ile gitmek istediğiniz yere kadar güvenli yolculuk deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir Didim Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Didim ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir Didim Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Didim arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Didim transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir Didim Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Didim Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir Didim VIP Transfer

Firmamızdan alacağınız VIP transfer hizmetlerinde kullanılan araçlarımız her mevsim hava, yol koşullarına uygun güvenli bir hizmet sağlamak amacı ile son teknoloji araç donanımlarından özel olarak seçilmiştir. Firmamızın filosunda yer alan tüm araçların periyodik bakımları düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Araçlar her transferden sonra özel ekipler tarafından dezenfekte edilmekte ve yeni yolculuğa hazır hale getirilmektedir.

İzmir Didim VIP transfer Firmamız zamanın sizler için önemini bilerek hizmet vermektedir. Bunun için zaman hususunda gereğince hassas bir planlama yapılarak sizlerin varmak istediğiniz lokasyona tam zamanında ulaşmanız sağlanmaktadır.

Firmamızda birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın tamamı titizlikle seçilerek görevlendirilmektedir. Özellikle seferlerin başında olan sürücülerimiz ileri sürüş konularında eğitimlerini tamamlamış, farklı psikolojik testlerden başarı ile tamamlamış deneyimi kişilerden seçilmektedir. Gitmek istediğiniz yerlere kadar hem güvenli hem de konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Didim Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km