AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Urla Transfer

İzmir Transfer / İzmir Urla Transfer

İzmir Urla Transfer Hizmetleri

Dört mevsim bir başka güzel İzmir’e geldiğiniz vakit hiç zaman kaybetmeden tatilinize ya da işinize odaklanmanız için yapmanız gereken işlemlerden biri de ulaşım sorununuzu çözmenizdir.

İzmir Urla Transfer İzmir havalimanına geldiğinizde sizi iç ve dış hatlarda karşılayacak bir transfer hizmeti ise bu noktada aradığınız hizmetlerin en başında gelir. Bunun en önemli nedeni transfer hizmetinin özel bir ulaşım seçeneği olması ve sizi varış noktanıza en kısa rotadan güvenilir bir şekilde götürmesidir.

Urla’ya gitmek için pek çok ulaşım seçeneği bulunmasına rağmen toplu taşıma ya da servisler sizleri dilediğiniz noktaya bırakma konusunda ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. İzmir Urla Transfer hizmeti sizi havaalanından alır ardından gideceğiniz otel ya da diğer varış noktalarına bırakır.

İzmir Urla Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Urla ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir Urla Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Urla arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Urla transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir Urla Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Urla Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir Urla VIP Transfer

İzmir/Urla muhteşem doğası, havası ve insanları ile Türkiye’nin en iyi tatil mekânlarından biridir. Urla’ya ulaşmak için en iyi hizmet ise İzmir Urla VIP transfer hizmetidir.

Havalimanına adım attığınızdan andan itibaren size özel hazırlanan geniş ve son model araçlara yerleşmeniz, soğuk içecek ve klimalı ortamda rahat bir şekilde dinlenirken alanında uzman ekip arkadaşlarımız rotasyonu oluşturur ve sizi kısa sürede varış noktanıza ulaştırır.

Havalimanında sizi hazır bir şekilde bekleyen şoförünüzle karşılaştığınız andan itibaren oldukça konforlu bir süreç sizi beklemektedir.

Uzman personelimiz size ve yanınızda bulunan kişilere eşlik ederek, eşyalarınızı taşımanızda da sizlere yardımcı olmaktadır. İzmir hem yakın çevre ilçelerine hem de merkezine ulaşım konusunda en iyi ulaşım hizmet kesinlikle İzmir Urla VIP transfer olmaktadır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Urla Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km