AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir İstanbul Transfer

İzmir Transfer / İzmir İstanbul Transfer

İzmir İstanbul Transfer Hizmetleri

Şehirler arası, şehir içi veya birkaç günlük gezilerde her yolculuk için özel şoförlü araçlar kiralanabilir. İzmir İstanbul Transfer hizmeti, iş seyahatlerinde, tatillerde ya da özel seyahatlerde kişi ve gruplar için oldukça uygun bir hizmettir. Uzman ve profesyonel şoförlerin kullandığı araçlar güvenli olup, temiz ve konforludur. Araçların içerisi kiralayan kişi veya kişi sayısına bağlı olarak düzenlidir. Bu durum aynı zamanda araç da değişime neden olur.

İzmir İstanbul Transfer Geniş araç filosu kişi ve gruplara hizmet verebilen araçlardan oluştuğu için her zaman hizmet almak mümkündür. Toplu ulaşım aracı kullanan kişilerin tercih edebileceği özel şoförlü araç kiralama hizmeti havaalanı, otogar ve tren garı gibi konumlarda özel karşılama ile misafirlerini alır.

İzmir İstanbul Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir İstanbul ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir İstanbul Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir İstanbul arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir İstanbul transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir İstanbul Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir İstanbulTransfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir İstanbul VIP Transfer

İzmir İstanbul VIP Transfer 7/24 çalışan bir hizmettir. Kolayca rezervasyon yaptırılabilir bu hizmet belirlenen gün ve saat diliminde istenilen konumda hazır bulunur. Zamandan kazanmak için sıkça tercih edilmesinin yanı sıra gezi, tur, balayı ve aile tatillerinde ayrıca kişisel yolculuklarda en uygun hizmettir. VIp araçlar ile hizmet verildiği için kişiler kendini özel hisseder ve araç içerisinin geniş olması kişilere konfor ve rahatlık sağlar. Şoförlü araç kiralama hizmetinde, araçlar son model olup şoförler bilinçli ve profesyoneldir. Konum bilgileri iyi olan şoförler istenilen adreslere en hızlı şekilde ulaşır. Araçların tamamı her yolculuk için temizlenir ayrıca olumsuz durumlar ile karşılaşılmaması için sigorta ve kaskoları yapılmıştır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir İstanbul Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km