AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Ürkmez Transfer

İzmir Transfer / İzmir Ürkmez Transfer

İzmir Ürkmez Transfer Hizmetleri

Özel şoförlü ve Vip araç kiralama hizmetine transfer hizmeti adı verilir. Kısa veya uzun mesafeli yolculukların tamamında kullanılabilir olup, istenilen gün ve saate de hizmet alınabilir. Yılın her ayı ve her günü çalışan transfer hizmetleri, kişi veya gruplara hizmet verir. İzmir Ürkmez Transfer Geniş araç filosu ile herkese özel bir araç tahsis edilebilir. Özel günlerde, tatillerde, iş seyahatlerinde, şehir içi veya şehirler arası turlarda ve gezilerde transfer hizmeti kullanılabilir. Yolculuk boyunca Vip araçlarda rahatlık sağlanırken işlerinde profesyonel şoförler araçları kullanır. Şoförlerin yol ve konum bilgisi ayrıca araç hakimiyeti ile son derece güvenli bir hizmettir.

İzmir Ürkmez Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Ürkmez ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir Ürkmez Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Ürkmez arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Ürkmez transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir Ürkmez Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Ürkmez Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir Ürkmez VIP Transfer

İzmir Ürkmez VIP Transfer günlük veya gezi gibi birkaç günlük seyahatlerde tercih edilebilir. Özel olarak verilen bu hizmet 7/24 kullanılabilir olup, müşteri hizmetleri aracılığıyla kolayca ulaşılabilirdir. Yolculuk günü ya da öncesinde rezervasyon yaptırılabilir. İstenilen konumdan karşılanan yolcular yine istenilen konuma bırakılır. Güvenilir bir seyahat için araçlar herhangi bir olumsuzluğa karşın sigortalı ve kaskoludur. Tüm bakımları yapılan araçlar aynı zamanda her yolcu için özenle temizlenip hazırlanır.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Ürkmez Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km