AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Ürkmez Transfer

İzmir Transfer / İzmir Ürkmez Transfer

AIRPORTPRO

İzmir Ürkmez Transfer Hizmetleri

Özel şoförlü ve Vip araç kiralama hizmetine transfer hizmeti adı verilir. Kısa veya uzun mesafeli yolculukların tamamında kullanılabilir olup, istenilen gün ve saate de hizmet alınabilir. Yılın her ayı ve her günü çalışan transfer hizmetleri, kişi veya gruplara hizmet verir. İzmir Ürkmez Transfer Geniş araç filosu ile herkese özel bir araç tahsis edilebilir. Özel günlerde, tatillerde, iş seyahatlerinde, şehir içi veya şehirler arası turlarda ve gezilerde transfer hizmeti kullanılabilir. Yolculuk boyunca Vip araçlarda rahatlık sağlanırken işlerinde profesyonel şoförler araçları kullanır. Şoförlerin yol ve konum bilgisi ayrıca araç hakimiyeti ile son derece güvenli bir hizmettir.

İzmir Ürkmez Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Ürkmez ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

luks-binek
Lüks Binek
1-4 Kişi
vito-vip
Vito VIP
1-6 Kişi
sprinter
Sprinter
1-16 Kişi
Aırportpro

Uygun Fiyatlarla İzmir Ürkmez Transfer

Airportpro olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Ürkmez arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Ürkmez transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.

Konforlu Araçlar

İzmir transfer ihtiyaçlarınızda sizleri konforlu ve deneyimli şoförlerimizle istediğiniz noktaya taşıyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Transferleri üst seviyede yaparken, uygun fiyatlarımızla müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Uzman Şoförler

Uzman şoförlerimiz sayesinde yolculuğunuzu çok konforlu bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Uçuş Takibi

Rezervasyonunuz sonrasında sizden aldığımız uçuş bilgilerini takip ediyoruz ve erken ya da geç inseniz zaman kaybınızı indiriyoruz.

Kolay Rezervasyon
Profesyonel Transfer
Konforlu Araçlar
Uygun Fiyatlar
Airportpro İzmir

İzmir Ürkmez Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Ürkmez Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

AIRPORTPRO

Konforlu İzmir Ürkmez VIP Transfer

İzmir Ürkmez VIP Transfer günlük veya gezi gibi birkaç günlük seyahatlerde tercih edilebilir. Özel olarak verilen bu hizmet 7/24 kullanılabilir olup, müşteri hizmetleri aracılığıyla kolayca ulaşılabilirdir. Yolculuk günü ya da öncesinde rezervasyon yaptırılabilir. İstenilen konumdan karşılanan yolcular yine istenilen konuma bırakılır. Güvenilir bir seyahat için araçlar herhangi bir olumsuzluğa karşın sigortalı ve kaskoludur. Tüm bakımları yapılan araçlar aynı zamanda her yolcu için özenle temizlenip hazırlanır.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Uzman Şoför
AIRPORTPRO

BİZ KİMİZ?

Sağ tarafta bulunan bölgede İzmir Ürkmez transfer hizmetleri veren firmamız Airportpro ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

01
Emniyet ve güvenlik

15 yıllık tecrübemizle araçlar, şoförler ve tecrübe anlamında emniyet ve güvenliğinizi önemsiyoruz.

02
Hijyenik & Konforlu

Her gün titizlikle temizlenen araçlarımız son model araçlardır ve konforunuz üst seviyede olacaktır.

03
Tecrübeli Ekip

Rezervasyon ekibi, şoförler ve ofis çalışanlarımız tecrübeli alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

04
Tüm Ege'de Hizmet

Sadece İzmir'de değil tüm Ege bölgesinde transfer hizmetleri veriyor ve konforlu yolculuğunuzu sağlıyoruz.

05
Uygun Fiyatlar

Yüksek kalite transfer hizmeti sunan firmamız Airportpro uygun fiyatları ile sizleri mutlu ediyor.

06
Samimiyet

Herşeyden önce her yolcumuzu kendi ailemizden biri olarak kabul ediyor ve güleryüzle karşılıyoruz.

İzmir Ürkmez Transfer Hizmeti Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde İzmir Ürkmez transfer hizmetimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları bulabilir ve daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

İzmir Ürkmez Transfer hizmetimizden faydalanmak istiyor ve rezervasyon yapmak istiyorsanız, ister websitemiz üzerinden rezervasyon formunu doldurabilir isterseniz de bizleri arayarak hızlı bir şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Uçuşunuz iptal olur ya da rötar yaparsa hiç endişelenmeyin. Sizinle ilgilenen şoförümüze bu durumu iletebilirsiniz ve şoförümüz sizin yeni uçuşunuza ve saatine göre rezervasyonunuzu revize edecektir.

Uçağınız inmeden önce şoförlerimiz Airportpro logosu ile sizleri karşılayacak ve bir iki adımda sizi araçlarımıza taşıyacaktır.

Evet. Ürkmez’den İzmir Merkeze yada Ege bölgesinin her yerine transfer hizmeti yapmaktayız.

İzmir Ürkmez transfer fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. İzmir Ürkmez Transfer, özel araç kiralama hizmetidir. Araçların tamamı Vip olmakla beraber, araç içerisinde istenilen ek hizmetlerde sağlanabilir. Araçların içerisi yaz ve kış aylarına uyumlu olarak ısıtılır ve sağlıklıdır. Otogar, havalimanı, tren garı ya da özel adreslerden belirlenen gün ve saate yolcu ya da yolcular alınır, sonrasında gidilecek adrese doğru güvenle yola çıkılır. Adres uzaklığı, konum noktası, kişi sayısı ve ek hizmetler fiyatları belirler. Belirli noktalara bağlı olarak değişebilen fiyatlar her zaman uygundur. Kişisel araç bulma imkanı olmayan her noktada, özel hissetmek için veya yol bilgisine hakim olunmayan şehir yolculuklarında transfer hizmetleri kullanılabilir. İzmir Ürkmez Transfer her zaman avantajlıdır, şoförlü araçlar yol yorgunluğunu ortadan kaldırır, güvenli bir yolculuk sağlanırken, zamandan kazanmayı da sağlar. Özellikle iş seyahatlerinde sıkça tercih edilen bu hizmet tatillerde ve gezilerde de en doğru ulaşım araçlarıdır. Kolay bir şekilde ulaşılabilen uygun fiyatlı transfer hizmeti geniş araç filosu sayesinde daha çok kişiye hizmet verirken mutlu müşteri skalasını da genişletmektedir.

EN KONFORLU TRANSFER HİZMETİ

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Ürkmez Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km

İzmir Havalimanı – Kuşadası arası 67km
1 - 16 Kişi
Uygun Fiyat Garantisi
İzmir Havalimanı – Bodrum arası 218km
1 - 16 Kişi
Uygun Fiyat Garantisi
İzmir Havalimanı – Seferihisar 44km
1 - 16 Kişi
Uygun Fiyat Garantisi