AirportPro İzmir Transfer Hizmeti

İzmir Çeşme Transfer

İzmir Transfer / İzmir Çeşme Transfer
izmir çeşme transfer
izmir çeşme transfer

İzmir Çeşme Transfer Hizmetleri

Türkiye’nin en büyük üçüncü şehrimizi olan İzmir; İş, Dış ticaret, lojistik, turizm sektörlerinin ana arter noktalarından birinde yer almaktadır. Dışarıdan her yıl çok sayıda iş insanını, yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. İzmir Çeşme Transfer imkanları firmamızın geliştirdiği kaliteli sefer imkanları ile kolay ulaşılabilir olmuştur. İzmir ve Çeşme arası sağlıklı, huzurlu, güvenli ve konforlu şekilde transfer yapmayı en temel görev alan firmamız yapısını bu esaslara uygun kurmaya çalışmaktadır.

İzmir Çeşme Transfer hizmetlerimizin tamamı donanımlı ve düzenli aralıklar ile kontrolden geçen araçlar ile sağlanmaktadır. Güvenli yolculuk sunarken zamandan tasarruf kazandırmak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin ana temelini oluşturmaktadır. Firmamıza bağlı olarak çalışan Sürücülerimizin sürücü belgesi yanında Psikoteknik belgeleri mevcut olup araçlarımızın her türlü yasal evrakları tam olarak yanlarında bulunmaktadır.

İzmir Çeşme Transfer Araçlarımız

Aşağıdaki bölümde İzmir Çeşme ve Ege bölgesi transferlerinde kullanılan lüks ve konforları araç filomuzu görebilirsiniz. Her araç tipinin altında yazan kapasite sayesinde kaç kişilik bir araca ihtiyacınız varsa onu seçebilirsiniz.

transfer binek araç
Lüks Binek
1-4 Kişi
transfer vito vip araç
Vito VIP
1-6 Kişi
transfer büyük araç
Sprinter
1-16 Kişi

Uygun Fiyatlarla İzmir Çeşme Transfer

Airportpro İzmir Transfer Hizmeti olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ile İzmir Çeşme arası yüksek kalitede transfer hizmetleri vermekteyiz. Konforlu ve düzenli hijyen yapılan araçlarımızla sizleri İzmir Havalimanı’ndan ya da herhangi bir noktadan alıp istediğiniz konuma kadar transferinizi yapıyoruz. İzmir Çeşme transfer ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
blank

İzmir Çeşme Transfer Rezervasyon Formu

Aşağıdaki form ile nereden nereye, hangi tarih ve saatte İzmir Çeşme Transfer hizmeti istediğinizi belirtip rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon isteğiniz sonrası Airportpro ekibi sizi arar ve rezervasyonu onaylamış oluruz. *

Konforlu İzmir Çeşme VIP Transfer

İzmir Çeşme transferleri ile birlikte sağladığımız çok sayıda hizmetimiz söz konusudur. Bunları sayacak olursak; İzmir Adnan Menderes Hava Alanından İzmir’in her yönüne ve yakın Ege şehirlerine transfer, VIP transfer, otellere, toplantı salonlarına, fuar alanına transfer. İzmir her tarafından size uygun zamanda ve uygun yerden alarak transferler tamamlanmaktadır. Keyifli bir yolculuk için profesyonel bir ekiplerimiz ile sizlere hem konforlu hem de güvenilir hizmet veren İzmir Çeşme Transfer VIP araçlarımız bireysel, küçük veya büyük grup halinde yolculuklara çok uygundur. Araçlarımız ile transfer yapılacak seyahatler için 4 kişilikten 7 kişiliğe ve 16 kişiliğe kadar alternatifli olarak sunulmaktadır. Lüks araçlarımız, güler yüzlü personelimiz ve geçen yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ile ulaşım sektöründe var gücümüzle hizmet vermek adına çok çalışmaktayız. Yerli veya yabancı misafirlerimize Türk lirası ile veya dolar, euro, sterlin gibi uluslararası geçerliliği olan dövizlerle de VIP transfer hizmetini tereddütsüz sağlamaktayız. İzmir Adnan Menderes Hava Alanından yapılan transferlere öncesinden rezervasyon yaptırarak hiç beklemeden ulaşım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Transfer Bölgeleri

İzmir Çeşme Transfer hizmetimizin dışında, tüm Ege bölgesinde gerçekleştirdiğimiz transfer hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Çeşme arası 85km

Transfer hizmeti için siz de buraya tıklayarak bu transfer ile ilgili bilgi alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı – Alaçatı arası 84km